Můj příběh


 
Žiji blízko mořských vln, pod palmami a s nadhernými západy slunce. Tvořím tropické náměty všeho, co mne oblkopuje: Vyšívám listy palem, tropické květiny, kaktusy..

Mám ohromné nadšení tvořit, srším nápady, sleduji světovou scénu všeho, co se Art a Textil Art týče.

 Jsem cestovatelka,maminka,manželka cizince žijící na vzdáleném ostrově.

Exotická příroda a život,který žiji se odráží v mém umění, a je to TO, co mi vlilo krev do žil.

Ale vždy inspirace nepřicházela tak snadno. V mém univerzitním období jsem často hledala téma a styl vyjádření se; svět kolem mě mi nepřišel zajímavý. Byl monotónní, šedivý,chyběl mi zápal a poznání sebe samé. 

 Kreativita nepřicházela jen tak zlehka a musela jsem ji dlouze hledat za všemi kouty.

Rozhodla jsem se cestovat,objevovat nové kultury, jazyky, odlišné světy. Tato dávka exotiky a otevření se novým možnostem mi otevřeli bránu k hledání nových uměleckých technik a objevila jsem MODERNÍ VYŠIVKU.

Nebylo to jen takové ´´babičkovské vyšívání´´ dle motivu. Začala jsem kreslit a malovat jehlou, experimentovala jsem se svými nápady, vytvářela jsem si vizi, kompozici a s chutí si hrála s detaily. Bylo to zábavné, tvořivé, bez potřeby mít u sebe spoustu materiálu a prostoru. Takto jsem mohla tvořit a zároveň cestovat!

Tehdy jsem vyšívání brala jen jako vedlejší relaxaci a až s postupem několika let, jsem zjistila, proč se k ní stále vracím, že je mi mým přítelem na cestách i ve chvilkách klidu, je mojí terapií. 

 A tak se zrodila moje ORIGINÁLNÍ TROPICKÁ VÝŠIVKA.

Ukáži vám, že současná výšivka není jen oddechová činnost, ale je to velmi unikátní cesta ke tvořivosti a originalitě!

  Po 10-ti letech experimentování vám dokáži přesně ukázat, kde a jak hledat inspiraci, a to i v jednoduchých věcech kolem nás, jak si vytvořit vizi svého motivu, nakreslit ji. Naučím vas jednoduché zakladní stehy a kde všude mohu svou originální výšivku využít!

Staň se umělcem a vyšij si jednoduchý obraz do tvého interiéru, ozdobu na tričko,tašku,kabát nebo zviditelni svou osobnost svými jedinečnymi vyšívanými teniskami!